Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou 39 lůžek a možností celodenního stravování. Na pokojích je k dispozici vlastní sociální zařízení a připojení na internet.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 52 %
Poskytujeme ubytování pro 15 osob v pěti pokojích a apartmánu s vlastním sociálním zařízením.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme ubytování v penzionu s restaurací. K dispozici je vlastní sociální zařízení.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme celoroční ubytování s kapacitou 20 lůžek v jednolůžkových až třílůžkových pokojích s příslušenstvím. Poskytujeme salonek pro pořádání promocí, setkání absolventů
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Ivančice