Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Besední dům Ivančice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Besední dům Ivančice rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 88 %

Hotel Besední dům Ivančice

Ivančice
Tesařovo nám. 199/1, Ivančice, 664 91, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Besední dům byl zbudovaný Občanskou záložnou v roce 1890. Od této doby je centrem kulturního a společenského života v Ivančicích. Novorenesanční budova se secesní výzdobou interiérů byla postavena architektem Josefem Kočím právě k těmto účelům a dodnes poskytuje jedinečné prostory všem obyvatelům a návštěvníkům města Ivančice.

Hotel je situován v blízkosti Brna (cca 25 km). Svou polohou je vhodný i pro návštěvníky Masarykova okruhu (cca 12 km) . Viz mapa.

Adresa ubytování
Tesařovo nám. 199/1, Ivančice, 664 91, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Ivančice