Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v hotelu. K dispozici je 8 pokojů o jednom, dvou a třech lůžkách. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V hotelu se nachází sál pro 30 osob.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme hotel s restaurací, bowlingem, vinárnou, salonkem, sálem a letní zahrádkou. K dispozici jsou nekuřácké pokoje s vlastním sociálním zařízením a s možností televize
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Dolní Kounice