Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit seRecenze ubytování v České Republice

Zde si můžete přečíst názory na kvalitu ubytování, restaurací v České Republice.
Můžete přidat i svou vlastní recenzi. Podělte se s ostatními uživateli o své zkušenosti z dovolené. Můžete ostatním doporučit Váš oblíbený hotel, pension nebo kemp.

Názory a hodnocení ubytování v České Republice
Od: Jira11
Byli jsme v Harachově v Hotelu Orea Resort. Moc pěkné ubytování. Koupání v krytém bazénu, Výborně tam vaří. Mohu jen doporučit.
Od: Václav
Chtěl bych všem doporučit návštěvu zoo Lešná blízko Zlína. Toto zoo se nachází skutečně jen kousek za Zlínem, je zde také zámek Lešná. Kolem zámku jsou moc krásné parky, lemované jezírky, vzrostlými stromy a bujnou vegetací. Zoo je dost velké a rozlehlé.
Od: Klára
Už několik let se vracíme na dovolenou do Frymburku. Ubytování jsme měli v pěkných apartmánech OTRE blízko náměstí. Jsou prostorné, dobře vybavené a byli jsme zde vždy spokojeni. Frymburk leží na břehu Lipenského jezera, je to skvělé místo pro cyklotrasy. Můžete odtud vyrazit směrem k Lipnu nad Vltavou nebo opačným směrem do Černé v Pošumaví. Je možnost využít místního trajektu přes Lipno a dostat se tak během chvíle na druhý břeh Lipna. Z Frymburku si můžete udělat výlet také lodí a užít si nezapomenutelnou lodní plavbu. Pokud zrovna není OK počasí, určitě navštivte bazén ve Frymburku. Je zde méně lidí, což je fajn.
Od: Stela
Máte rádi adventure golf? Tak se zajeďte podívat do Počepic. Je to kousek od Prahy. Počepice jsou blízko Sedlčan u Příbrami, je to taková malá vesnice. Tento venkovní minigolf je opravdu pěkný, je zde u toho občerstvení. Byl to skvělý výlet.
Od: Karel
Mám pro Vás tip na výlet. Byli jsme s rodinou nedávno v Písku. Je zde spousta zajímavých památek. Určitě se běžte podívat na Kamenný most, který vede nad řekou Otavou. Tento Kamenný most je starší než Karlův most, má 111 m. Kolem mostu už opět vznikají sochy z písku. To je unikátní podívaná. Tyto sochy jsou letos na motivy husitů. V centru města jsme navštívili Alšovo náměstí, kde je Mariánské morové sousoší. Pak se můžete jít podívat na hrad Písek. Pro milovníky parků a zeleně doporučuji Palackého sady.
Od: Zdeněk
Už víckrát jsme navštívili s dětmi Vyškov. Je zde moc pěkné zoo, takové menší, ale moc fajn. Součástí zoo je i dinopark, do kterého Vás zaveze místní vláček. Dinosauři jsou jak živí, úžasná jsou třeba dinosauří vejce, do kterých si děti mohou vlézt. Někteří dinosauři vydávají i zvuky, takže je to opravdu působivé. Pro milovníky historických památek můžu ve Vyškově doporučit Masarykovo náměstí, kde je Morový sloup, kašna, socha Jana Nepomuckého apod. K návštěvě je vhodný i kostel Nanebevzetí Panny Marie, který je nedaleko.
Od: Michala
Podělím se s Vámi o zážitky z Lipna nad Vltavou. Pro Vás, co jste zde ještě nebyli nebo byli před hodně lety, to bude určitě zajímavé. Lipno nad Vltavou je skutečně úplně ojedinělé. Je zde spousta nových domů a apartmánů vystavěných v holanském stylu. Přímo kolem Lipna se rozprostírají tyto specifické architektonické stavby, skutečně stylově řešené. Budete si zde připadat jako u moře, přístav je plný jachet a lodí. Kousek od přístavu je pěkný bazén Aquapark Lipno, je zde také dětská herna Hopsárium. Hopsárium je skutečně ráj pro děti menší i větší, jsou zde vnitřní i venkovní atrakce, děti se zde vyřádí. Pěšky dojdete i k lanové dráze, která funguje v zimě i v létě. Můžete naštívit Stezku korunami stromů. To je opravdu podívaná. Ke stezce se dostanete buď lanovkou nebo pěšky. Stezka je unikátní stavba, jdete pořád dokola a postupně se dostáváte výš a výš, kolem jsou koruny stromů a vy se můžete dotknout třeba šišek na stromech. Odtud je nádherný výhled na okolí. Poté, co zvládnete tuto stezku, můžete pak dole pod lanovkou zkusit Bobovou dráhu. Je zde úžasná bobová dráha, můžete jet i s menším dítětem, starší dítě jede už samo. Pro dobrodruhy je zde lanový park, který má různé stupně obtížnosti. Kolem Lipna nad Vltavou jsou cyklostezky, téměř po rovině, vedou kolem Lipna, takže je to opravdu fajn i pro děti. Tyto stezky mohou využít i milovníci kuličkových bruslí. V Lipně nad Vltavou se opravdu nebudete nudit.
Od: Alice
Jako výlet pro Brňáky můžu doporučit třeba Vranov nad Dyjí. Je zde pěkný barokní zámek. Zaparkujete na parkovišti asi 500 m od zámku a odtud už jdete nahoru pěšky. Zámek má hodně prohlídkových tras, je moc pěkný. Doporučuji i jako výlet pro naše rakouské sousedy, je to jen 110 km od Vídně.
Od: David
Před rokem jsme navštívili jihomoravské město Znojmo. Máme 2 kluky, takže jsme se šli podívat do muzea Motorismu. Jsou tam k vidění historická auta, motocykly, kola, stejně tak i součástky do aut apod. Dětem se to moc líbilo. Také jsme se šli podívat na znojemský hrad, kde se můžete jít podívat i do hradního podzemí. Také se běžte podívat na radniční věž, odtud je nádherný výlet do okolí, jsou vidět Pálavské vrchy a za dobrého počasí i vrcholky rakouských Alp. A jako dobré ubytování doporučuji hotel Savannah, který je v Hatích u Znojma, je to kousek. Hotel je v rámci welness a spa vybaven krytým bazénem, takže to bylo moc fajn.
Od: Tomáš
Dostal jsem nedávno poukaz na masáž do Českých Budějovic. Nikdy jsem v tomto městě nebyl. Byl jsem docela příjemně překvapen. Thajskou masáž jsem měl nedaleko náměstí Přemysla Otakara II., je to opravdu velké náměstí, lemované historickými domy. Dle pověsti se zde nachází i bludný kámen, na který raději nestoupejte. Byl jsem se podívat i na Černé věži. Ta se svojí výškou 72 m dominuje celému okolí. Stejně tak stojí za to se jít projít k řece Vltavě, je zde několik mostů a také se zde nachází krytý plavecký bazén. Bazén je prostorný a nebývá zde tolik nacpáno.
Od: Marta
Jestli zvažujete, kam na dovolenou, tak můžu doporučit Jindřichův Hradec. Byli jsme s rodinou ubytováni v penzionu Kapitán. Penzion Kapitán se nacházel v klidné části města, asi 800 m od centra. Ubytování bylo super, jsou zde pokoje zařízené v kapitánském stylu, personál fajn, vládne zde taková rodinná atmosféra. Navštívili jsme zámek a hrad, původní jádro gotického hradu s válcovitou věží je dodnes dochováno. Kolem zámku je rybník Vajgar a řeka Nežárka, takže je zde opravdu hodně romantických míst. Určitě se běžte podívat do muzea, kde jsou Krýzovy jesličky. Je to moc pěkné, jesličky jsou pohyblivé, je zde asi 1400 postaviček a zvířat, 133 pobyblivých figurek. V Jindřichově Hradci je také úzkorozchodná trať, odtud vyjíždí v letní sezóně parní historický vlak do Nové Bystřice nebo do Obrataně. Je to fakt jízda! Byla to super dovolená, byli jsme moc spokojeni.
Od: cestovatelka
Navštívila jsem nedávno naše 2.největší město Brno. Byla jsem zde před mnoha lety a i teď jsem se kochala rozlehlostí náměstí Svobody, které patří k nejhezčím náměstím ve městě. Nachází se zde Dům pánů z Lipé. Návštěvu katedrály Svatého Petra a Pavla jsem si také nenechala ujít. Byla jsem zde několik dní, takže pro ty, co mají zde více času, určitě se jděte podívat na hrad Špilberk.
Od: Pavel
Kdo z Vás nenavštívil hrad Karlšten, určitě by to měl brzy udělat. S přítelkyní jsme navštívili hrad minulý týden. Hrad je opravdu nádherný, rezervovali jsme si i prohlídku kaple sv. Kříže. Každý z vás určitě viděl film Noc na Karlštejně. Ve skutečnosti je hrad opravdu krásný a majestátně se tyčí nad krajinou.
Od: Renata
Jako skvělé ubytování na pár dní doporučuji Telč. Byli jsme zde ubytovaní v hotelu Černý orel přímo na náměstí. Z hotelu je z vyšších pater krásný výhled na staré město a vodní plochy. Byli jsme spokojeni i s restaurací, která je přímo v hotelu Černý orel. V Telči můžete navštívit zámek. Skvělá vycházka je kolem rybníků, které Telč lemují. Strávili jsme zde romantický víkend.
Od: Denisa
Bydlím kousek od Prahy, tak rádi navštěvujeme Máchovo jezero. Byli jsme ubytováni také ve Starých Splavech v penzionu Ima. Jsou zde pokoje a případně i chatky. Kousek odtud jsou pláže Borny, písečné delší pláže s pozvolným vstupem do vody. Kolem jsou lesy, takže můžete odpočívat i ve stínu. Je to tu skvělé pro děti. Tento kraj kolem Máchova jezera nabízí spousta cyklostezek. Zajeďte se podívat na hrad Bezděz, je nedaleko. Stoupání na tento hrad a výhled odtud opravdu stojí za to.   Nejoblíbenější hotely v České Republice