Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit seRecenze ubytování v České Republice

Zde si můžete přečíst názory na kvalitu ubytování, restaurací v České Republice.
Můžete přidat i svou vlastní recenzi. Podělte se s ostatními uživateli o své zkušenosti z dovolené. Můžete ostatním doporučit Váš oblíbený hotel, pension nebo kemp.

Názory a hodnocení ubytování v České Republice
Od: Marcel
!!! P O Z O R !!! P O Z O R !!! P O Z O R !!! Upozorňuji na katastrofální ubytování pro 4 členou rodinu ( 2 nezletilé děti ) v Penzionu První Mlýn u Chomutova. Byli jsme ubytováni v druhé z budov penzionu arogantní paní Marcelou Nachtmannovou, a už po příchodu do haly nás upoutaly všude pavučiny, špinavé stěny kolem vypínačů, lepkavé madlo zábradlí u schodiště. Po příchodu na pokoj šok. Návrat do dob socialismu. Koupelna bez funkčního odvětrávání, špinavé plastové kelímky na ústní hygienu ( zaschlá zubní pasta ) od předchozích hostů, skříňka se zrcadly pamatující G.Husáka se zažranou mastnou špínou, prasklé umyvadlo, v rohu koupelny odporná stará šedivá plastová roura - odvětrávání odpadů. Na pokoji dřevěné postele s dřevěným roštem a 5cm molitanovou matrací, na podlaze starý zátěžový koberec s odpornými starými malými běhouny u postelí. Ze starých špaletových oken už vypadává tmel. Obložení stěn a stropu - starý sololak s imitací dřeva - mastné skvrny. Mokré ručníky po vykoupání nemáte kde pověsit na vyschnutí. Odpadky za 5 dní pobytu nevyneseny. Od personálu jsem zjistil, že nemají funkční uklízečku. Po zveřejnění recenze jsem byl nařknut výše uvedenou paní Marcelou Nachtmannovou ze lži a snahy poškodit penzion a dokonce i z obtěžování jedné z jejích zaměstnankyň. Přitom jsem vyzdvihl na nejvyšší možný stupeň spokojenosti právě práci personálu a kuchyně. Pokud si přečtete recenzi u tohoto Penzionu, zjistíte, že veškerá negativa padají na povinnosti především této paní, která tvrdí, že denně kontroluje čistotu. Udělejte si nejdřív sami kontrolu, kde vás ubytuje, než zaplatíte a hlavně včas, aby byla možnost zajistit si jiné ubytování. Odpadky si totiž musíte vynášet sami, jak jsem byl poučen v odpovědi na recenzi . A hlavně - všichni , co napsali negativní recenzi lžou a chtějí jen škodit, ale všichni upozorňujeme na stejný problém. Obrana uvedené paní ještě spočívá v tom - : " Co byste chtěli za takové peníze" ??? Jenže při prozkoumání inzerátu zjistíte, že v porovnání se skutečností se liší fotodokumentace a dokonce nehoráznost v tvrzení paní Nachtmannové, že jste si objednali nejlevnější ubytování - jiná nabídka pro mne s rodinou nebyla a kdybych viděl, kde budu ubytován, nikdy bych to nepřipustil. Jenže to byla plánovaná dovolená a v okolí už nebyla možnost jiné volby tak narychlo něco měnit. Ještě jednou všechny varuji - prozkoumejte nejdřív co si vlastně zaplatíte, protože jsou možná pokoje pro VIP ( Němce a pod.) dvoulůžkové než pro póvl jako je česká rodina.
Od: beny
chalupa mosty u kunžaku č 52 místnosti velké prostorné-postele ok-tím to ale končí- museli jsme si umýt záchody,vanu,umyvadla.v nádobí byly pavučiny +mrtvý hmyz. pod postelemi obrovské chuchvalce prachu.evidentně se tu po zimně neuklidilo,natož po předchozích ubytovaných!majitelka si dovolí vyinkasovat zálohu na případný nepořádek+ elektřinu 2000 kč předem !35 kwh elektřiny jsme rozhodně nepřekročili ohřátím několika jídel na sporáku!a vtom vedru přímotopy rozhodně potřeba nebyly! svoje povlečení ještě akceptuji ale abych byl nucen celou chalupu vygruntovat,to jsem ještě nikde nezažil!určené dřevo pro mě a pro vás- to je také bomba-to pro nás bych dal max. do popelnice,ale rozhodně bych na tom nic neopékal! závěrem-všude kde to půjde recenzovat vás rozhodně nedoporučím!
Od: Jira11
Byli jsme v Harachově v Hotelu Orea Resort. Moc pěkné ubytování. Koupání v krytém bazénu, Výborně tam vaří. Mohu jen doporučit.
Od: Václav
Chtěl bych všem doporučit návštěvu zoo Lešná blízko Zlína. Toto zoo se nachází skutečně jen kousek za Zlínem, je zde také zámek Lešná. Kolem zámku jsou moc krásné parky, lemované jezírky, vzrostlými stromy a bujnou vegetací. Zoo je dost velké a rozlehlé.
Od: Klára
Už několik let se vracíme na dovolenou do Frymburku. Ubytování jsme měli v pěkných apartmánech OTRE blízko náměstí. Jsou prostorné, dobře vybavené a byli jsme zde vždy spokojeni. Frymburk leží na břehu Lipenského jezera, je to skvělé místo pro cyklotrasy. Můžete odtud vyrazit směrem k Lipnu nad Vltavou nebo opačným směrem do Černé v Pošumaví. Je možnost využít místního trajektu přes Lipno a dostat se tak během chvíle na druhý břeh Lipna. Z Frymburku si můžete udělat výlet také lodí a užít si nezapomenutelnou lodní plavbu. Pokud zrovna není OK počasí, určitě navštivte bazén ve Frymburku. Je zde méně lidí, což je fajn.
Od: Stela
Máte rádi adventure golf? Tak se zajeďte podívat do Počepic. Je to kousek od Prahy. Počepice jsou blízko Sedlčan u Příbrami, je to taková malá vesnice. Tento venkovní minigolf je opravdu pěkný, je zde u toho občerstvení. Byl to skvělý výlet.
Od: Karel
Mám pro Vás tip na výlet. Byli jsme s rodinou nedávno v Písku. Je zde spousta zajímavých památek. Určitě se běžte podívat na Kamenný most, který vede nad řekou Otavou. Tento Kamenný most je starší než Karlův most, má 111 m. Kolem mostu už opět vznikají sochy z písku. To je unikátní podívaná. Tyto sochy jsou letos na motivy husitů. V centru města jsme navštívili Alšovo náměstí, kde je Mariánské morové sousoší. Pak se můžete jít podívat na hrad Písek. Pro milovníky parků a zeleně doporučuji Palackého sady.
Od: Zdeněk
Už víckrát jsme navštívili s dětmi Vyškov. Je zde moc pěkné zoo, takové menší, ale moc fajn. Součástí zoo je i dinopark, do kterého Vás zaveze místní vláček. Dinosauři jsou jak živí, úžasná jsou třeba dinosauří vejce, do kterých si děti mohou vlézt. Někteří dinosauři vydávají i zvuky, takže je to opravdu působivé. Pro milovníky historických památek můžu ve Vyškově doporučit Masarykovo náměstí, kde je Morový sloup, kašna, socha Jana Nepomuckého apod. K návštěvě je vhodný i kostel Nanebevzetí Panny Marie, který je nedaleko.
Od: Michala
Podělím se s Vámi o zážitky z Lipna nad Vltavou. Pro Vás, co jste zde ještě nebyli nebo byli před hodně lety, to bude určitě zajímavé. Lipno nad Vltavou je skutečně úplně ojedinělé. Je zde spousta nových domů a apartmánů vystavěných v holanském stylu. Přímo kolem Lipna se rozprostírají tyto specifické architektonické stavby, skutečně stylově řešené. Budete si zde připadat jako u moře, přístav je plný jachet a lodí. Kousek od přístavu je pěkný bazén Aquapark Lipno, je zde také dětská herna Hopsárium. Hopsárium je skutečně ráj pro děti menší i větší, jsou zde vnitřní i venkovní atrakce, děti se zde vyřádí. Pěšky dojdete i k lanové dráze, která funguje v zimě i v létě. Můžete naštívit Stezku korunami stromů. To je opravdu podívaná. Ke stezce se dostanete buď lanovkou nebo pěšky. Stezka je unikátní stavba, jdete pořád dokola a postupně se dostáváte výš a výš, kolem jsou koruny stromů a vy se můžete dotknout třeba šišek na stromech. Odtud je nádherný výhled na okolí. Poté, co zvládnete tuto stezku, můžete pak dole pod lanovkou zkusit Bobovou dráhu. Je zde úžasná bobová dráha, můžete jet i s menším dítětem, starší dítě jede už samo. Pro dobrodruhy je zde lanový park, který má různé stupně obtížnosti. Kolem Lipna nad Vltavou jsou cyklostezky, téměř po rovině, vedou kolem Lipna, takže je to opravdu fajn i pro děti. Tyto stezky mohou využít i milovníci kuličkových bruslí. V Lipně nad Vltavou se opravdu nebudete nudit.
Od: Alice
Jako výlet pro Brňáky můžu doporučit třeba Vranov nad Dyjí. Je zde pěkný barokní zámek. Zaparkujete na parkovišti asi 500 m od zámku a odtud už jdete nahoru pěšky. Zámek má hodně prohlídkových tras, je moc pěkný. Doporučuji i jako výlet pro naše rakouské sousedy, je to jen 110 km od Vídně.
Od: David
Před rokem jsme navštívili jihomoravské město Znojmo. Máme 2 kluky, takže jsme se šli podívat do muzea Motorismu. Jsou tam k vidění historická auta, motocykly, kola, stejně tak i součástky do aut apod. Dětem se to moc líbilo. Také jsme se šli podívat na znojemský hrad, kde se můžete jít podívat i do hradního podzemí. Také se běžte podívat na radniční věž, odtud je nádherný výlet do okolí, jsou vidět Pálavské vrchy a za dobrého počasí i vrcholky rakouských Alp. A jako dobré ubytování doporučuji hotel Savannah, který je v Hatích u Znojma, je to kousek. Hotel je v rámci welness a spa vybaven krytým bazénem, takže to bylo moc fajn.
Od: Tomáš
Dostal jsem nedávno poukaz na masáž do Českých Budějovic. Nikdy jsem v tomto městě nebyl. Byl jsem docela příjemně překvapen. Thajskou masáž jsem měl nedaleko náměstí Přemysla Otakara II., je to opravdu velké náměstí, lemované historickými domy. Dle pověsti se zde nachází i bludný kámen, na který raději nestoupejte. Byl jsem se podívat i na Černé věži. Ta se svojí výškou 72 m dominuje celému okolí. Stejně tak stojí za to se jít projít k řece Vltavě, je zde několik mostů a také se zde nachází krytý plavecký bazén. Bazén je prostorný a nebývá zde tolik nacpáno.
Od: Marta
Jestli zvažujete, kam na dovolenou, tak můžu doporučit Jindřichův Hradec. Byli jsme s rodinou ubytováni v penzionu Kapitán. Penzion Kapitán se nacházel v klidné části města, asi 800 m od centra. Ubytování bylo super, jsou zde pokoje zařízené v kapitánském stylu, personál fajn, vládne zde taková rodinná atmosféra. Navštívili jsme zámek a hrad, původní jádro gotického hradu s válcovitou věží je dodnes dochováno. Kolem zámku je rybník Vajgar a řeka Nežárka, takže je zde opravdu hodně romantických míst. Určitě se běžte podívat do muzea, kde jsou Krýzovy jesličky. Je to moc pěkné, jesličky jsou pohyblivé, je zde asi 1400 postaviček a zvířat, 133 pobyblivých figurek. V Jindřichově Hradci je také úzkorozchodná trať, odtud vyjíždí v letní sezóně parní historický vlak do Nové Bystřice nebo do Obrataně. Je to fakt jízda! Byla to super dovolená, byli jsme moc spokojeni.
Od: cestovatelka
Navštívila jsem nedávno naše 2.největší město Brno. Byla jsem zde před mnoha lety a i teď jsem se kochala rozlehlostí náměstí Svobody, které patří k nejhezčím náměstím ve městě. Nachází se zde Dům pánů z Lipé. Návštěvu katedrály Svatého Petra a Pavla jsem si také nenechala ujít. Byla jsem zde několik dní, takže pro ty, co mají zde více času, určitě se jděte podívat na hrad Špilberk.
Od: Pavel
Kdo z Vás nenavštívil hrad Karlšten, určitě by to měl brzy udělat. S přítelkyní jsme navštívili hrad minulý týden. Hrad je opravdu nádherný, rezervovali jsme si i prohlídku kaple sv. Kříže. Každý z vás určitě viděl film Noc na Karlštejně. Ve skutečnosti je hrad opravdu krásný a majestátně se tyčí nad krajinou.   Nejoblíbenější hotely v České Republice