Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme hotel s nabídkou ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích. K dispozici je minibar, bezplatné připojení na Wi-Fi, LCD televize, fén na vlasy a hotelová kosmetika.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v penzionu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je kuchyně a pračka.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme rodinný penzion s okrasnou zahradou. Kapacita je 25 míst ve 2-4 lůžkových pokojích s kuchyňkami, se sprchou, WiFi internetem, WC a televizí. K dispozici je samostatné
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 60 %
Provozujeme rodinný penzion o celkové kapacitě 12 lůžek. K dispozici je Wifi připojení, konferenční místnost či parkoviště.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Poskytujeme ubytování s celkovou kapacitou 8 lůžek. K dispozici je i kuchyň. Možnost snídaní.
 


   Nejoblíbenější ubytování Rajhrad