Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provoz penzionu s kapacitou 8 osob.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v penzionu. K dispozici je 8 pokojů o ubytovací kapacitě 2 až 4 osoby. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení i Wi-Fi připojení.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v ateliéru se čtyřmi lůžky. Pokoj je vybaven televizí s příjmem kabelové televize,wifi. K dispozici je kuchyňka s vařičem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování ve dvoulůžkových bungalovech s kapacitou 100 lůžek zasazených do golfového areálu. Nabídka služeb hotelové restaurace.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme penzion. Poskytujeme možnost stravování. K dispozici je wi-fi.
 


   Nejoblíbenější ubytování Kuřim