Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě. K dispozici je dále jeden apartmán (dvoulůžkový pokoj)
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v penzionu. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí a televizí. K dispozici je jednolůžkový pokoj, jednopokojový a dvoupokojový byt. Možnost
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v penzionu s kapacitou 18 lůžek. Každý pokoj má vlastní koupelnu, sociální zařízení a televizi. Posezení je k dispozici na zahrádce a v restauraci.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v klidném kempu. K dispozici je prostor pro stany i karavany (elektrické přípojky), budova sociálního zařízení s teplými sprchami, WC, vybavená kuchyňka,
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Veverská Bítýška