Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v sedmi apartmánech pro dvě až čtyři osoby s možností přistýlky, sociálního zařízení a zařízenou kuchyní s lednicí. K dispozici je parkoviště i garáž, stolní
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme rekreační středisko a autokemp. Zajištění ubytování v obytných maringotkách a chatkách s terasou s kuchyňským vybavením, lednicí a mrazákem, připojením k WiFi
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou 30 lůžek. K dispozici je bar, restaurace a salónek s možností pořádání firemních akcí a oslav. Zajištění internetového připojení.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v chalupě s celkovou kapacitou 7 lůžek. K dispozici je vlastní sociální zařízení a plně vybavená kuchyňka.
 


   Nejoblíbenější ubytování Zliv