Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v apartmánu se sedmi lůžky s možností přistýlek. K dispozici je zahrada s pergolou.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v soukromí rodinného domku. K dispozici jsou 2 ložnice po 2 a 3 lůžkách s kuchyňkou, jídelnou a sociálním zařízením. Je zde také televize.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v 9 zděných chatách s krbem. Chaty jsou vybaveny 2 palandami, 2 skříněmi, velkou rohovou lavicí se stolem a židlemi, kuchyňkou. Možnost venkovního posezení.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme penzion s celkovou kapacitou 15 lůžek. K dispozici jsou 2 apartmány, prádelna se sušičkou, kuchyně s jídelnou, vlastní sociální zařízení či Wifi připojení. Dále
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Ledenice