Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 100 %
Nabízíme ubytování ve 4 chatách (1 menší, 3 větší) od ceny 250,- kč za osobu. Chaty se nachází na pěkné, dvouhektarové louce na okraji obce Petříkov. Menší chata je ideální
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve třech apartmánech se dvěma čtyřlůžkovými pokoji, koupelnou a WC. Možnost parkování u objektu a rybaření v soukromém rybníku.
 


   Nejoblíbenější ubytování Petříkov (okres České Budějovice)