Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 90 %
Rekreační dům Polzov se nachází ve městě Římov. Je k dispozici v tomto rekreačním domě Free WiFi připojení na internet.Ubytování vám poskytne terasu a venkovní bazén. K dispozici
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 92 %
Rekreační dům Dolní Stropnice 1 se nachází v Dolních Stropnicích. K dispozici je plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. V koupelně je vana nebo sprchový kout.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v budově, karavanech a stanech. V areálu je občerstvení. Koupaní je možné ve vodní nádrži Římov nebo v nedalekém rybníku.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v penzionu ve třech čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 12 lůžek.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 80 %
Chaloupka se nachází v osadě Kladiny 1 km od Římova (historicky známé poutní místo) a 17 km od města České Budějovice. Kladiny jsou umístěny v krásné přírodě plné lesů, v
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Římov (okres České Budějovice)