Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Penzion je umístěn ve vinařské uličce v Uherčicích, k dispozici jsou 3 pokoje s kapacitou až 10 lůžek, společenská místnost, terasa a vlastní vinný sklep.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme penzion s plně vybavenými apartmány s kuchyňkou, koupelnou, dřevěným nábytek a moderním interiérem. Součástí apartmánů je i venkovní posezení na terase s výhledem
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Uherčice (okres Břeclav)