Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Rodinný penzion s kapacitou 18 lůžek v 8 pokojích. Pokoje jsou vybaveny WIFI, TV, SAT a koupelnou s WC. Možnost snídaní a polopenze v sezoně. Vinárna s kapacitou až 50 osob,
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 100 %
Nabídka ubytování až pro 8 osob. K dispozici je sociální zařízení i samostatná kuchyně.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v jednom čtyřlůžkovém a dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, kuchyní, TV, SAT, wi-fi internetem nebo krbem.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Tvrdonice