Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v apartmánech pro 4 osoby a pokojích pro dvě osoby, které se nachází na cyklostezce a moravské vinařské stezce. Je zde možnost návštěvy vinných sklípků.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Penzion se nachází asi 2,5 km severozápadně od města Hustopeče v mělkém údolí obce Starovice. Nabízíme ubytování v nově postaveném třípodlažním penzionu s dvou, tří a čtyř
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Poaskytujeme ubytování s kapacitou 15 lůžek. Možnost zajištění rautů či menšího stravovábní.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování ve vinném sklepě s celkovou kapacitou 12 lůžek. Nabízíme možnost pořádání soukromých akcí. Zajištění stravování a živé hudby.
 


   Nejoblíbenější ubytování Starovice