Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v chalupě se 2 čtyřlůžkovými pokoji a obývákem s krbem. K dispozici je lednice, WC, sprchový kout a kuchyně.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 80 %
Nabízíme ubytování v rodinném penzionu s kapacitou tří pokojů s celkem devíti lůžky. Součástí je kompletně vybavená kuchyně a dvě koupelny s toaletou či zahrada s terasou
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve třech zařízených apartmánech s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. K dispozici je wifi připojení, venkovní posezení s krbem a v letních měsících
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Poskytujeme ubytování v rodinném penzion s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je WiFi připojení, úschovna kol či konferenční místnost pro pořádání seminářů a školení.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v soukromí ve 3 a 4 lůžkových pokojích. K dispozici je nově osazená zahrada s posezením, pergolou a zahradním krbem.
 
Stránky 1 2


   Nejoblíbenější ubytování Hlohovec