Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 80 %
Nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou 33 lůžek. K dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou 20 lůžek. Z toho 5 x 2lůžkový pokoj s koupelnou a WC. Ostatní pokoje s koupelnou na chodbě. Parkoviště a úschovna jízdních kol
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Horní Slavkov