Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve čtyřech pokojích s vlastním příslušenstvím a celkovou kapacitou 7 lůžek. K dispozici je společná kuchyňka a jídelna. Možnost parkování u penzionu.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 60 %
Poskytujeme ubytování v penzionu ve čtyřech dvoulůžkových pokojích. K dispozici je lednice, mikrovlnná trouba a televizor.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v penzionu. K dispozici jsou 4 pokoje s vlastním sociálním zařízením. Možnost parkování.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme celoroční ubytování ve 2 zděných chatkách vybavených koupelnou, WC, obývacím pokojem a kuchyní. Kapacita je 3 a 8 míst. K dispozici je posezení u krbu. Možnost parkování.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v penzionu s celkovou kapacitou 12 lůžek. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, televizí a Wi-Fi připojením. Možnost venkovního posezení s grilem a
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v rodinném penzionu pro 6 osob. K dispozici je zahrádka s možností grilování, úschovna kol a lyží. V blízkosti je lyžařský areál. Možnost využití Wi-Fi
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Kynšperk nad Ohří