Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme rodinný kemp vhodný pro táboření ve stanech a v karavanech s kapacitou až 60 míst. Nabízíme ubytování v chatkách pro 4 osoby a zařízených karavanech. K dispozici
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování ve čtyřlůžkových chatkách nebo ve vlastním stanu či přívěsu na břehu rybníka Hejtman. Chatky jsou vybaveny čtyřmi válendami, ložním prádlem, nábytkem a ledničkou.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování ve 4 lůžkových chatkách. V blízkosti se nachází koupaliště. Lokalita je vhodná pro rybaření, cykloturistiku a houbaření.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 80 %
rekreační zařízení Hejtman-jih je v majetku Městyse Chlum u Třeboně, poskytujeme ubytování ve čtyřlůžkových a dvoulůžkových chatkách (celkem 64 chatek), dále v karavanech
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Chlum u Třeboně