Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Rekreační zařízení Hejtman-jih. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Rekreační zařízení Hejtman-jih rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Rekreační zařízení Hejtman-jih

Chlum u Třeboně
Městys Chlum u Třeboně, RZ Hejtman-jih, 37804

Sdílejte ubytování              

rekreační zařízení Hejtman-jih je v majetku Městyse Chlum u Třeboně, poskytujeme ubytování ve čtyřlůžkových a dvoulůžkových chatkách (celkem 64 chatek), dále v karavanech a stanech. RZ je dislokováno na jižní straně rybníka Hejtman a jeho rozloha je cca 60 ha, V kempu jsou 3 sociální zařízení i s bezbarierovým přístupem, sprchy s teplou vodou, vodní skluzavka-tobogán, samostatné převlékací kabiny, společenská místnost s televizí, 2 víceúčelová hřiště (nohejbal, volejbal, házená a tenisový kurt). stravování je možné přímo v kempu ve 2 kioscích, každé ráno je čerstvé pečivo přímo v prodejně pekaře. chatky jsou vybavené lednicí, lůžkovinami, čisté povlečení je samozřejmostí,,základní nádobí (talíře, sklenky, příbory).

Informace k ceně
ceny chatek se pohybují od 135,- do 170,- Kč za osobu a obsazené lůžko za 1 noc, ubytování pod stanem je za 60,- Kč dospělá osoba a 40,- KLč dítě od 5 let, do 5 let je díte pod stanem a v karavanu zdarma. Ostatní ceny jsou k nahlédnutí na www.chlum-ut.cz .
Adresa ubytování
Městys Chlum u Třeboně, RZ Hejtman-jih, 37804
Telefon / Mobilní číslo
+420 722 133 602

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
1 3 0 5 0 3

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  1 3 0 5 0 3

   Nejoblíbenější ubytování Chlum u Třeboně