Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme celoroční ubytování v hotelu. K dispozici je 15 pokojů, vlastní i společné sociální zařízení a WiFi připojení. Možnost parkování.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Dále nabízím ubytování ve 2 apartmánech pro 4 osoby. K dispozici je vlastní sociální zařízení, vybavená kuchyňka, společenská místnost, parkoviště či venkovní posezení.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme stylové ubytování v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo). Pokoje se nacházejí v patře našeho sklepa. V letních měsících
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme penzion se třemi třílůžkovými pokoji s celkovou kapacitou 9 lůžek. K dispozici je parkoviště pro hosty.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v hotelu ve dvoj, tří a čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 51 lůžek. Dále u nás najdete vinný sklep, penzion čítající 18 lužek, parkoviště či možnost
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Nový Šaldorf-Sedlešovice