Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Komfortní hotel, ležící na hraničním přechodu, nabízí 70 dvoulůžkových pokojů, 6 luxusních apartmánů, 8 konferenčních sálů, fitness, spa a wellness centrum. Součástí hotelu
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Tříhvězdičkový hotel se nachází 15km od města Znojma směr Vídeň uprostřed zábavního a nákupního centra. Nabízíme prostorné dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje. K hotelu patří
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme penzion, který se nachází na hlavní vinařské cyklostezce Znojemska. Poskytujeme ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích s vanou. Nabízíme řízenou ochutnávku vín.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 67 %
Nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou 12 lůžek. K dispozici je kuchyňka, Wi-Fi připojení, společenská místnost, terasa s krbem a parkoviště.
 


   Nejoblíbenější ubytování Chvalovice (okres Znojmo)