Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Wellness Hotel Relax. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Wellness Hotel Relax rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 93 %

Wellness Hotel Relax

Prachatice
Vodňanská 1277, Prachatice, 38301, Česká republika

Sdílejte ubytování              WELLNESS HOTEL RELAX má k dispozici 39 komfortních pokojů s kapacitou 110 lůžek. V celém objektu je možnost Wi-Fi připojení zdarma. Hotel je zařízen moderním, pohodlným nábytkem pro co nejlepší zážitek z ubytování.

Restaurace Pohoda je svojí atmosférou a nabídkou jídel ideální jak pro soukromý oběd nebo večeři, tak pro posezení při kávě a dezertu v příjemném a klidném prostředí. Restaurace rovněž poskytuje rozsáhlou gastronomickou nabídku pro konference, školení, firemní prezentace i různé společenské a rodinné příležitosti.

Konferenční prostory mají kapacitu až 100 míst. Z konferenčních prostor je vstup na terasu, do zimní zahrady a do restaurace Pohoda. Část restaurace je možné uzavřít pro soukromě pořádané akce.

Parkovat lze přímo před hotelem na hotelovém parkovišti.

Adresa ubytování
Vodňanská 1277, Prachatice, 38301, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Prachatice