Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Koruna Prachatice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Koruna Prachatice rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 85 %

Hotel Koruna Prachatice

Prachatice
Velké Náměstí 48, Prachatice, 38301, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel je renovovaný goticko-renesanční dům v historickém centru města, je otevřen od června 1999. Město Prachatice leží v kotlině otevřené na severozápad údolím živného potoka a je ze tří stran obklopeno lesem. Velice kvalitní koupání je možné na Husinecké přehradě, zimní rekreaci umožní lyžařská střediska v blízkém okolí. Ve městě jsou tři základní a čtyři střední školy, poliklinika, okresní nemocnice a čtyři lékárny. Kulturní vyžití umožňuje městské divadlo, muzeum a výstavní síň. Sport je možno provozovat na místním hřišti, kde jsou i tenisové kurty a v několika tělocvičnách. Též je možno využívat místní krytý bazén, nebo provozovat rekreační sporty přímo ve volné přírodě. K dispozici je i sportovné letiště ve Strunkovicích nad Blanicí vzdálené cca 10 km, které je možno využívat pro vyhlídkové lety a letecké sporty.

Hotelová restaurace uspokojí i náročnější zákazníky specialitami staročeské i krajové kuchyně. Stylové prostředí starověkého domu nabízí využítí restaurace, salónku i vinárny pro svátky, rodinné oslavy, narozeniny i pracovní schůzky. Bezbariérový přístup pouze do restaurace.

Kapacita hotelu : 20 pokojů (40 lůžek s možností 5 přistýlek).
Kapaacita restaurace: 30 míst k sezení (bezbarierový přístup)
- salónek I - 20 míst k sezení
- salónek II - 15 míst k sezení
- vinárna I - 40+20 míst k sezení
- místnost gril - 30 míst

Délky pobytů: - denní pobyt, týdenní pobyt, 14-ti denní pobyt, víkendové - pátek odpoledne až neděle odpoledne, rodinný pobyt

Strava: Polopenze, Plná penze. Možnost zakoupení stravenek na obědy.

Ubytování:
- 2 lůžkové pokoje, některé s možností 1 nebo 2 přistýlek
- v "Apartmánu" - starožitný nábytek ve stylu ranného baroka

Vybavení pokoje: koupelna (sprchový kout + WC), televizor, SAT, WIFI - zdarma.

Adresa ubytování
Velké Náměstí 48, Prachatice, 38301, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Prachatice