Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Parkán. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Parkán rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 89 %

Hotel Parkán

Prachatice
Věžní 51, Prachatice, 383 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Parkán je umístěn v historickém centru jihočeských Prachatic, které jsou také nazývány "Bránou Šumavy". Tato lokalita nabízí klidné a pohodlné ubytování a zároveň je ideálním výchozím bodem pro výlety po městě, blízkém i vzdáleném okolí. Snažíme se o osobní přístup ke každému z hostů a snad se nám to i daří, když jsme v roce 2013 oslavili již 20 let existence. Jelikož se považujeme za hotel-pension rodinného typu, nenajdete u nás na pokojích minibar a osobního kuchaře, můžete se ale těšit na přijatelné ceny, informační letáky na recepci, bezplatnou WiFi, cyklisté zajisté ocení uzamykatelnou místnost na kola a milovníky psů potěší, že svého mazlíčka nemusí nechávat doma - nám pejsi nevadí. A pokud si rádi přispíte tak vězte, že snídat se u nás může klidně i do oběda.

Restaurace a terasa slouží pouze na snídaně, rádi vám ale doporučíme, kde se dobře najíte dle vaší chuti. Do žádného z prachatických podniků od nás není daleko a cesta ve většině případů vede historickým centrem.

Základní informace o ubytování:
Počet pokojů: 16 dvou a vícelůžkových pokojů včetně 1 apartmánu
Celková kapacita: 39 lůžek + 3 přistýlky

Rozpis pokojů:
1 rodinný apartmán (2 ložnice-dvoulůžková a dvoulůžková s možností přistýlky se společnou předsíní a sociálním zařízením)
11 dvoulůžkových pokojů
3 třílůžkové pokoje, z toho 1 s možností přistýlky
1 čtyřlůžkový s možností přistýlky

Vybavení pokojů:
Sociální zařízení - sprcha, WC, TV na vyžádání, WiFi

Adresa ubytování
Věžní 51, Prachatice, 383 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Prachatice