Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Jonas Park Ostružná. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Jonas Park Ostružná rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Jonas Park Ostružná

Ostružná
Ostružná 82E, Ostružná, 78825, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Jonas Park Ostružná se nachází v lyžařském rezortu Ostružná v okrese Jeseník a hosté se zde mohou těšit na saunu, vířivku a restauraci podávající jídla české a mezinárodní kuchyně. Na lyžích můžete dojet až ke vchodu do budovy. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Jonas Park Ostružná disponuje studii a apartmány s posezením, TV, kuchyňským koutem s jídelním stolem a koupelnou se sprchou.

Hosté mohou relaxovat na terase nebo v zahradě s grilem a dětským hřištěm.

Jonas Park Ostružná leží v blízkosti běžkařských tratí a cyklistických stezek. Autobusovou zastávku a vlakové nádraží odtud dělí 500 metrů. Parkovat lze na místě zdarma.

Během pobytu můžete využívat BEZPLATNÉ výhody, jako je Wi-Fi a parkoviště.

Adresa ubytování
Ostružná 82E, Ostružná, 78825, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Ostružná