Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Horský Hotel Skiland. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Horský Hotel Skiland rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

Horský Hotel Skiland

Ostružná
Ostružná 66e, Ostružná, 788 25, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Srdečně Vás zveme do HORSKÉHO HOTELU SKILAND Ostružná v rekreační oblasti jesenických hor. Ostružná leží v 700 až 950 m.n.m. na hlavní trati Brno - Jeseník v těsné blízkosti Ramzovského sedla. Ramzová, Petříkov, Ostružná na sebe navazují a tvoří jednu sportovně rekreační oblast, odkud jsou dostupné jak sjezdové a běžecké lyžařské areály, tak množství cyklotras a pěších turistických tras. Ramzovské sedlo je lyžařským centrem s lanovkou na Šerák 1351 m.n.m.

Součástí každého pokoje je TV, internetové připojení (zdarma), sociální zařízení (WC, sprcha). Saténové povlečení, abyste se cítili jako doma :-).

Rekreační areál SKILAND poskytuje ideální prostředí pro sjezdové lyžování, běžky, cykloturistiku i turistiku. Je ideálním nástupištěm výprav na hřebeny Hrubého Jeseníku s Pradědem na jedné straně a oblasti Kralického sněžníku a Rychlebských hor na straně druhé. Nabízí stravování a ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích i apartmánech s vlastní kuchyňkou.

V ubytovně se nachází dvou až osmi lůžkové pokoje. Dva dvojlůžkové tvoří "buňku" s jedním sociálním zařízením. Jedna vybavená společná kuchyňka pro celou chatu, společenská místnost s TV, úschovna lyží, kol.

V naší "muzikantské" restauraci, kde příjemně posedíte uhasíte žízeň a pochutnáte si na našich minutkách, salátech i hotových jídlech, které pro Vás denně připravuje šéfkuchař.

Nejen ubytovaným hostům, ale i dalším zájemcům rádi zapůjčíme horská kola, koloběžky, skákací boty, dětský vozík za kolo, dětský kočárek, odrážedlo, trekingové a nordic walking hole. Pro aktivní neposedy tu máme trampolíny, tenisové kurty, hřiště na volejbal a minikopanou, ruské kuželky, bowling a další aktivity.

Parkování pro naše hosty je přímo u areálu a samozřejmě zdarma.

Adresa ubytování
Ostružná 66e, Ostružná, 788 25, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Ostružná