Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Andromeda. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Andromeda rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 100 %

Hotel Andromeda

Ostružná
Ramzová 36, Ostružná, 78825, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel Andromeda je situován ve vyhledávaném turistickém a lyžařském středisku Ramzová v Hrubém Jeseníku, v blízkosti lanové dráhy na Šerák. Okolí nabízí bohaté vyžití ve všech ročních obdobích.

Kromě pohodlného ubytování v 17 příjemně zařízených pokojích poskytuje hotel prostory společenské místnosti pro pořádání různých školení, konferencí či oslav. Pro odpočinek a relaxaci mohou hosté využít perličkové koupele i různé masáže. Pro děti je připraven dětský koutek.
Parkování vozů je umožněno zdarma přímo před penzionem.

Adresa ubytování
Ramzová 36, Ostružná, 78825, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Ostružná