Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Katharein. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Katharein rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 83 %

Hotel Katharein

Opava
Ratiborska 1580/37, Opava, 74705, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel je pojmenován podle původně německého názvu opavské části Kateřinky, která sousedí s centrem města. V jeho bezprostřední blízkosti, poblíž historického jádra, najdete na břehu řeky Opavy také náš hotel. Klidná lokalita je příslibem nerušeného průběhu všech firemních školení, obchodních schůzek, nejrůznějších oslav a večírků, teambuildingových i relaxačních pobytů.

Stylové rustikální prostředí restaurace Katharein láká k příjemnému posezení hotelové hosty, návštěvníky nedalekého centra Opavy a především gurmány, kteří si rádi vychutnají krajové i světové speciality v moderní gastronomické úpravě. Vybírat můžete z bohatého jídelního lístku, denního menu nebo nabídky některé z našich pravidelně pořádaných kulinářských akcí.

Od rekonstrukce hotelu Katharein v roce 2008 nabízíme našim klientům maximální pohodlí a služby na úrovni špičkových hotelů čtyřhvězdičkového standardu. Vždy ochotný a profesionální personál je připraven vyhovět i nejnáročnější klientele. Naši hoteloví hosté mohou očekávat 37 nadstandardně vybavených stylových pokojů. Samozřejmostí je bezbariérový přístup, včetně výtahu.

Součástí komplexu hotelu Katharein je stejnomená restaurace s excelentní kuchyní a bohatou nabídkou domácích i zahraničních specialit připravovaných z čerstvých surovin. Pro návštěvníky hotelového areálu máme k dispozici soukromé zabezpečené parkoviště s kamerovým dohledem a dostatečnou kapacitou pro naše rezidenty i hosty restaurace Katharein. V celém komplexu můžete být on-line prostřednictvím bezplatného Wi-Fi připojení.

Dopřejte sobě i svým přátelům odpočinek a relaxaci v hotelovém wellness centru přístupném nejen ubytovaným hostům, ale i široké veřejnosti. Přijďte uvolnit svůj organismus od každodenního stresu v klasické parní, finské sauně nebo infrasauně. Celý prožitek z vašeho saunování můžete zakončit v přijemném prostředí odpočívárny. V naší bohaté nabídce nechybí ani služby profesionální masérky.

Adresa ubytování
Ratiborska 1580/37, Opava, 74705, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Opava