Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Welness Hotel Opava. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Welness Hotel Opava rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 74 %

Welness Hotel Opava

Opava
Zizkova 8, Opava, 74601, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Hotel nabízí ubytování ve 2 komfortně vybavených apartmánech, 19 pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém pokoji.

Součástí hotelu je nově vybudované wellness centrum s unikátní bylinnou parní kádí Fitodar.

Pro podporu zdravého životního stylu Vám kromě relaxace těla i duše ve wellness centru a bylinné parní kádi Fitodar nabízíme konzumaci 100% šťávy z čerstvě lisovaného ovoce Fresh party, pramenitou vodu Horský pramen a cereální tyčinky Nutrend v minibaru na pokoji zdarma.

Celý hotel je nekuřácký a zcela bezbariérový, připojení k internetu je samozřejmostí.

Přímo před hotelem se nachází parkoviště kontrolované kamerovým systémem.

Adresa ubytování
Zizkova 8, Opava, 74601, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Opava