Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Apartmány Kramer. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmány Kramer rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 76 %

Apartmány Kramer

Opava
Ostrožná 32, Opava, 74601, Česká republika

Sdílejte ubytování              Jak by se Vám líbilo bydlet v samém centru města Opavy? Přímo na pěší zóně v nově nadčasově zrekonstruovaných Apartmánech Kramer. Pro ty, kteří jsou v Opavě pracovně, v pěší vzdálenosti od všech městských institucí, škol a bank, pro turisty přímo mezi památkami Opavy, pro všechny jen 50 metrů od Dvořákových sadů.

V apartmánech se budete cítit jako doma díky jejich velikosti, vybavení a soukromí.

Délka pobytu je libovolná, od jednodenních pobytů po dlouhodobé, u kterých nabízíme cenu dohodou.

V roce 2014 nově zbudovaný výtah a soukromé parkoviště, hlídané kamerovým systémem, zvýšilo komfort ubytování pro všechny hosty.

Pokud cestujete do Opavy, ať již pracovně, či za turistikou, věříme, že Apartmány Kramer budou vždy správnou volbou.

Adresa ubytování
Ostrožná 32, Opava, 74601, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Opava