Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Apartmány Studio 58. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmány Studio 58 rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Apartmány Studio 58

Opava
Horní Náměstí 58, Opava, 74601, Česká republika

Sdílejte ubytování              

STUDIO 58 nabízí ubytování v úplném centru Opavy v moderních klimatizovaných apartmánech - plně vybavených studiích s vlastním sociálním zařízením, kuchyní a WiFi.
Ubytování je poskytováno v osmi plně klimatizovaných dvojlůžkových bytech - studiích s úplným sociálním vybavením (sprcha, WC, umývadlo) a kuchyní. Studia se nacházejí v nejvyšším (5.) patře domu číslo 58 v srdci Slezska: na Horním náměstí, v úplném centru Opavy. Užijte si pobyt u Slezského divadla, Městské radnice a pěší zóny obchodní ulice Ostrožná.
Do dnešní podoby bylo celé podlaží z bývalého půdního prostoru přeměněno úplnou rekonstrukcí, která byla dokončena v roce 2003, a prošlo designovou modernizací v roce 2013. Příchod do domu je možný jak z náměstí - pěší zóny, tak ze dvorní části od parkoviště Masařská. Do ubytovacího patra se hosté dostanou vnitřním skleněným výtahem.

Pět kategorií pokojů splní vaše individuální požadavky a nároky. Dispozice, velikost a tvar každého studia jsou odlišné, proto doporučujeme prohlídku jejich rozložení na níže umístěném plánku 5. patra. Podrobnosti získáte v sekci Pokoje.

Ceny jednodenních pobytů začínají na 800 Kč za studio kategorie Economy. WiFi internet je hostům k dispozici zdarma, viz Ceník.

Stravování není při ubytování poskytováno. Všechna studia jsou však vybavena kuchyňskými linkami s lednicí, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou a nezbytným kuchyňským vybavením a nádobím.

Adresa ubytování
Horní Náměstí 58, Opava, 74601, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Opava