Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízím ubytování v penzionu. K dispozici je 5 pokojů s vlastním sociálním zařízením.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 80 %
Rekreační areál s multifunkčním hřištěm nabízí ubytování v chatkách s vlastním sociálním zařízením včetně sprchy. Ke každé chatě přísluší loďka a molo se zahradním nábytkem.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Kemp nabízí ubytování v chatkách a turistické ubytovně v Českém lese, místa pro karavany, stany. Koupaliště, sport - volejbal, stolní tenis, dětské hřiště a půjčovnu loděk
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve čtyřlůžkových chatách s vlastním WC. Celková kapacita chatové osady je 24 lůžek. Možnost koupání, rybaření, turistiky a cykloturistiky, jízdy na koních.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Stráž (okres Tachov)