Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 87 %
Prázdninový dům Bezdružice YA-700 se nachází ve městě Bezdružice. K dispozici je plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Vlastní koupelna je s vanou. K dispozici
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme rekreační areál s možností ubytování. Možnost pořádání školení ve školicí místnosti, firemních večírků a svateb. Organizujeme individuální program pro skupiny.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Pronájem chatek a míst pro stany a karavany. K dispozici je restaurace pro celodenní stravování.
 


   Nejoblíbenější ubytování Bezdružice