Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 93 %
Prázdninový dům Lomená se nachází v obci Šestajovice. V tomto rekreačním domě je k dispozici zdarma WiFi připojení na internet. Ubytování vám poskytne s terasou a posezením.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování o celkové kapacitě 24 lůžek v deseti pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je šest dvoulůžkových, dva třílůžkové a jeden pětilůžkový pokoj
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Šestajovice (okres Praha-Východ)