Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v hotelu v jedno až čtyřlůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením nebo v hostelu ve dvou až pětilůžkových pokojích.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Poskytujeme ubytování ve dvou, tři a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita je 80 lůžek. Součástí vybavení je sociální zařízení, televize a Wi-Fi připojení. V areálu je
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchových koutem a WC. K dispozici jsou dva salóny s kapacitou
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v poslední vesnici před hlavním městem, ve Středočeském kraji na okrese Praha východ. Vhodné místo pro organizaci školení, k dispozici školící místnost.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Mochov