Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 83 %
Prázdninový dům Radvanice v Čechách I se nachází v Radvanicích. K dispozici je plně vybavená kuchyň s myčkou a mikrovlnnou troubou.Koupelna nabízí vanu nebo sprchový kout.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 92 %
Prázdninový dům Radvanice v Čechách se nachází v Radvanicích. K dispozici je plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí.Koupelna je s vanou nebo sprchovým koutem.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Pension se nachází poblíž Adršpachu. Nabízíme snídani formou bufetu, dětský koutek, saunu, sportovní halu, výborné místo pro školy a lyžařské výcviky. Nabízíme výbornou kuchyni.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v chalupě s kapacitou 7 osob. K dispozici je kuchyňka, lyžárna, satelitní televize a Wi-Fi připojení k internetu. U objektu se nachází ohniště, vyhřívaný
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Radvanice (okres Trutnov)