Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 90 %
Prázdninový dům Chvaleč se nachází ve městě Chvaleč.Ubytování vám poskytne s terasou. K dispozici je plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí.Koupelna je s vanou
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 83 %
Prázdninový dům Chvaleč 1 se nachází v Chvalči. K dispozici je plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí.V koupelně je vana nebo sprchový kout. K dispozici je také
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v rodinném penzionu ve 2 apartmánech. Najdete u nás vlastní sociální zařízení i TV se satelitem. K dispozici je zahrada s posezením, Wifi připojení či parkoviště.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provoz penzionu. Nabízíme tři samostatné apartmány s vlastním vchodem, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Možnost WiFi připojení. K dispozici je parkoviště.
 


   Nejoblíbenější ubytování Chvaleč