Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v soukromí.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v chalupce na samotě u lesa pro 1 až 7 osob. Najdete nás v Jihočeském kraji, 25km od Českých Budějovic v chráněné krajinné oblasti Blanský les.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování na chalupě s celoročním provozem na úpatí Blanského lesa. Kapacita ubytování je 4 – 6 osob. K dispozici je WiFi, TV a rádio. Venku se nachází dětský bazén,
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Nová Ves (okres Český Krumlov)