Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 95 %
Svou dovolenou prožijete na selském statku KLOUBEK z roku 1861 v malé vesničce Chabičovice, která je 5 km od Českého Krumlova směr Kaplice. 1,5 km od naší vsi je nádherný
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 91 %
Apartmán Mirkovic je ubytování s vlastním stravováním. Nachází se v obci Mirkovice. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení na internet. Ubytování vám poskytne s posezením.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 85 %
Nabízíme apartmánové ubytování v penzionu v duchu staročeského statku. Můžete využít naše prostory i pro společenské akce, svatby a večírky.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v příjemném prostředí uprostřed golfového hřiště. Součástí hotelu jsou lázně, vířivka, čtyři lázeňské hydromasážní vany, dvě vany pro přísadové koupele,
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Mirkovice