Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v penzionu. Penzion se nachází ve dvoře u koní, blízko cyklostezky a řeky. K dispozici je 5 pokojů a 13 lůžek. V restauraci i celém penzionu je možnost
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme služby v oblasti sezónního ubytování v penzionu se čtyřmi pokoji. K dispozici je Wi-Fi připojení, konferenční sál a parkoviště včetně možnosti stravování.
 


   Nejoblíbenější ubytování Nebanice