Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 90 %
Prázdninový dům Chodovská Huť 1 se nachází v obci Drmoul. K dispozici je plně vybavená kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Vlastní koupelna je s vanou nebo sprchovým koutem.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v rodinném penzionu ve třech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Součástí je venkovní posezení a dětské pískoviště. Možnost objednání snídaně.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky se sociálním zařízením a připojením k internetu včetně kuchyňky s lednicí. Parkování je možno v uzavřeném
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Drmoul