Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 40 %
Nabízíme ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V penzionu je možné pořádat školení a konference.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Náš penzión má k dispozici pět pokojů a jeho kapacita bez přistýlek je 15 osob. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchou. K dispozici restaurace v objektu.
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 60 %
Pokud hledáte místo k rekreaci a odpočinku v lůně Beskyd, dovedly Vás kroky virtuálním světem internetu právě na to správné místo. Horská chata Ostrá se nachází v regionu
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Ostravice