Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Součástí ubytování je vlastní parkoviště, restaurace s letní zahradou a salonky, které lze využít pro různé akce, svatby. Nabízíme pokoje s koupelnou, WC, LCD televizí, Wi-Fi,
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízím ubytování v chatě.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve 46 dvoulůžkových pokojích a 5 apartmá s vlastním příslušenstvím. K dispozici máme prostory pro pořádání společenských, soukromých i firemních akcí.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování s kapacitou 287 lůžek. K dispozici jsou třípokojové byty a 2 - 3 lůžkových apartmány. Každý byt má vlastní sociální zařízení a kuchyňku. K dispozici je parkování.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Třinec