Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování s kapacitou více než 50 lůžek. K dispozici je královské apartmá, několik vícepatrových pokojů, restaurace i konferenční sál. V nabídce máme golfové a romantické
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou 60 lůžek. Pokoje jsou vybaveny toaletou, koupelnou, televizí a Wi-Fi připojením. V hotelu je možné pořádat konference, semináře a workshopy.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v rodinném penzionu ve čtyřlůžkových pokojích s televizí, lednicí a sporákem ve vybavené kuchyni.
 


   Nejoblíbenější ubytování Spálené Poříčí