Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování ve čtyřlůžkových chatkách a čtyřlůžkových pokojích v obytném domě. Středisko je vhodné i pro rekreaci škol. Sociální zařízení a sprchy s teplou vodou jsou
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme rekreační chatu pro 4 až 5 osob. K dispozici je kuchyňka, topení, TV/SAT, sociální zařízení včetně toalety a sprchového koutu. Dále u nás najdete gril.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v chatě s kapacitou 6 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V blízkosti se nachází rybník.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Rekreační středisko nabízí 11 čtyřlůžkových chat s kuchyní, WC a sprchou.
 


   Nejoblíbenější ubytování Blažejov