Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Pohádka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Pohádka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Penzion Pohádka

Třeboň
Husova 67, Třeboň, 379 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Zažijte pohádkové ubytování v Třeboni v novém rodinném penzionu Pohádka. Penzion vznikl rekonstrukcí bývalého ubytování U Krbců. Prožijte kouzelnou dovolenou v centru malebné Třeboně - ve městě, které vyniká nejen svým proslulým lázeňstvím, rybařením a zachovalými historickými památkami, ale i kvalitními cyklostezkami.

Jsme nepřehlédnutelný penzion v Třeboni i okolí. Penzion Pohádka Vás zaujme svým útulným stylovým ubytováním, pohodovou a přátelskou atmosférou, tolik typickou pro ubytování v Třeboni.

V našem penzionu objevíte kouzlo půvabného stylu našich jihočeských babiček (lidsky teplého nikoliv obstarožního).

Celkem 5 velmi pěkných pokojů: 2 - 4 lůžkových s vlastním sociálním zařízením, předsíňkou, barevným TV a stylovým interiérem. Každý pokoj je dále vybaven – miniledničkou, sklenkami, hrnky..

Některé pokoje mají kuchyňský koutek nebo mikrovlnnou troubu – minilednička, dřez, elektrická plotýnka + vybavení talíře, příbory, hrnce.

Čerstvý třeboňský vzduch, který budete v Penzionu Pohádka dýchat je prost jakéhokoliv kouře včetně kouře cigaretového. Pro kuřáky pak máme vyhrazen speciální kuřácký koutek na dvorku penzionu (mimo pokoje a společné chodby).

Styl, který především v interiérové části penzionu spočívá ve využití materiálu Penzion Pohádka Třeboň - kouzelná dovolená a ubytování v Třebonipřírodního charakteru, kterým je masiv (téměř veškerý nábytek je z masivu), ve většině místností jsou odhaleny funkční dřevěné trámy s podhledovými palubkovými prkny.

Pohádkovou harmonii ubytování v soukromí dotváří typické babičkovské doplňky vyrobené pouze z přírodních materiálů.

Adresa ubytování
Husova 67, Třeboň, 379 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Třeboň