Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Hotel Bílý Koníček. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Bílý Koníček rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 96 %

Hotel Bílý Koníček

Třeboň
Masarykovo náměstí 97, Třeboň, 379 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Renesanční stavba hotel Bílý Koníček je situována přímo na Masarykovo náměstí v malebné Třeboni. Zdařile zrekonstruovaný hotel byl původně vystavěn jako lovecký zámek rodu Rožmberků. Budova s historickými prvky je památkově chráněná.

Kromě pohodlného ubytování ve 22 stylově zařízených pokojích poskytuje hotel služby vlastní restaurace a recepce. V hotelovém salonku je možné uspořádat konferenci, školení a jiné firemní či rodinné akce. Hotel poskytuje slevu na návštěvu wellness a aquaparku lázní Aurora.
Parkování zdarma je zabezpečeno ve dvoře objektu, parkovací místo je nutné si předem objednat.

Adresa ubytování
Masarykovo náměstí 97, Třeboň, 379 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Třeboň