Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Apartmány Radka. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Apartmány Radka rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 96 %

Apartmány Radka

Třeboň
K Bertě 190, Třeboň, 379 01, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Apartmány Radka - ubytování Třeboň - jižní Čechy

Dopřejte si relax a pohodu v nových apartmánech v Třeboni, v blízkosti lázní a centra města, přijeďte si odpočinout. Apartmány Radka pro Vás připravily útulné a komfortně vybavené ubytování v centru města.

Apartmány jsou vzdálené od hlávního náměstí jen 250 m a zaručují tiché, klidné ubytování, přesto v centru všeho dění. Během několika minut tak můžete navštívit Třeboňský zámek, radniční Věž s vyhlídkou, divadlo či kino, restaurace, kavárny a další obchůdky.

Adresa ubytování
K Bertě 190, Třeboň, 379 01, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Třeboň