Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Schwarzenberský seník. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Schwarzenberský seník rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 85 %

Penzion Schwarzenberský seník

Třeboň
Novohradská 1278, Třeboň, 37901, Česká republika

Sdílejte ubytování              

Penzion Schwarzenberský seník nabízí ubytování v Třeboni v pokojích a apartmánech ve třech samostatných sekcích. Jednotlivé sekce jsou navzájem oddělené a tvoří v podstatě tři samostatné penziony.

Penzion je umístěn v zeleni na kraji města, přitom nedaleko od centra Třeboně. Umístění rekreačního objektu je ideální i pro výlety na kole. Cyklotrasy začínají přímo u Schwarzenberského seníku. Jižní Čechy a Třeboňsko nabízí mnoho možností, jak strávit příjemnou dovolenou.

Pro naše klienty jsou připraveny pokoje a apartmány s kapacitou lůžek od 2 do 5 osob. Pro větší skupiny 12 až 18 osob je ideální ubytování v jednotlivých sekcích. Celková kapacita penzionu je 53 osob (39 stálých lůžek + 14 přistýlek).

Penzion Schwarzenberský seník v Třeboni je rozdělen do tří samostatných sekcí A, B, C. Celková kapacita ubytování je 53 osob (39 stálých lůžek a 14 přistýlek na rozkládacích pohovkách).

Sekci A nabízíme ubytování ve třech prostorných apartmánech a jednom pokoji. Sekce má kapacitu lůžek pro 12 osob a 6 přistýlek na rozkládacích pohovkách. V přízemí je společenská místnost a apartmán 2+kk, v patře je jeden samostatný pokoj a dva apartmány (2+kk). Minimální délka pobytu v hlavní sezóně tři noci.

V sekci B nabízíme ubytování ve třech pokojích a dvou apartmánech. Sekce nabízí ubytování pro 13 osob na stálých lůžkách a 3 přistýlky. V přízemí je společenská místnost a jeden apartmán 2+kk. V patře jsou tři samostatné pokoje a jeden apartmán 2+kk. Minimální délka pobytu v hlavní sezóně tři noci.

Sekce C nabízí ubytování v 5 samostatných pokojích s příslušenstvím a jednom apartmánu 2+kk. Celková kapacita sekce je 14 osob na stálých lůžkách a 3 přistýlky. Pokoje jsou pronajímány samostatně nebo menším skupinám do 17 osob. Minimální délka pobytu v hlavní sezóně tři noci.

Nedaleko (cca 300 m) od penzionu Schwarzenberský seník se nachází areál Pod Světem. V Pěšárně Restauraci a Vinárně si zde mohou ubytování hosté zajistit stravování, zajít na oběd či večeři nebo si jen posedět u dobrého vína.

Na Louce u Zlaté stoky jsou od jara do podzimu pro návštěvníky Třeboně pořádány kulturní akce.

Adresa ubytování
Novohradská 1278, Třeboň, 37901, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Třeboň