Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Markus. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Markus rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

Frymburk 11, Frymburk, 382 79, Česká republika

Sdílejte ubytování              Rodinný penzion Markus najdete na náměstí historického pošumavského městečka Frymburk. Frymburk se nachází na jediném obydleném poloostrově Lipenska u vodní nádrže Lipno na Šumavě. Pension nabízí ubytování celkem v 9 pokojích o celkové kapacitě 24 lůžek.

Ubytování
1a.jpg
2a-019.jpg
c1.jpg
2a-057.jpg


Penzion Markus disponuje osmi pohodlnými pokoji a dvěma prostornými apartmány. Z oken pokojů je výhled na frymburský park nebo na kopec Marta. Každý pokoj i apartmán je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Adresa ubytování
Frymburk 11, Frymburk, 382 79, Česká republikaK tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Frymburk (okres Český Krumlov)